Posted on
January 1, 1970
by
admin
“ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB All-In-One Liquid CPU Cooler, 3.5′ LCD, 3x ROG 120mm ARGB Radiator Fans” has been added to your cart.
View cart
89.00
Add to cart
SKU:
R-AK400-BKAPMN-G
Category:
Fan & Cooling
Additional information
Additional information
Dimensions
200 × 100 × 1 cm
Related products
179.00
Add to cart
Quick View
Antec SYMPHONY 240 and 360mm CPU Liquid Coolers. Standoff and Bracket KIt for Intel LGA 1700 Socket CPU
Quick View
Antec SYMPHONY 360mm ARGB WHITE Advanced Liquid CPU Cooler, PWM LED Fan, PTFE Tubing, LGA 115x, 1200, 2011-v3, 2066, AM4, AM3+ FMx, TR4, 3 Yrs WTY
DeepCool AG620 Black ARGB Dual-Tower CPU Cooler, 2x 120mm Fan, 6 Copper Heat Pipes, Intel LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
Bookmark the
permalink
←
Intel i7 14700 CPU 4.2GHz (5.4GHz Turbo) 14th Gen LGA1700 20-Cores 28-Threads 61MB 65W UHD Graphics 770 Retail Raptor Lake with Fan
DeepCool LD360 Liquid Cooler 360mm 5th Gen Pump 3400 RPM AIO Real-time CPU Status Screen Anti-Leak Tech ARGB Fans & Dual Gradient Halo Effect