G.SKILL F5-5200J3636C16GX2-RS5W 32GB (2 x 16GB)/ DDR5 5200 MT/s/ Timings 36-36-36-83/ Voltage 1.2V/ Ripjaws S5
Posted on June 3, 2024 by admin
Awaiting product image
Out of stock
SKU: F5-5200J3636C16GX2-RS5W Category: Desktop DDR5
Related products
  • Placeholder
    Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 6400MHz C36 1.35V Desktop Gaming Memory Black
    Read more Quick View
  • Crucial 32GB (1x32GB) DDR5 UDIMM 5200MHz CL42 Desktop PC Memory
    Read more Quick View
  • Corsair Dominator Platinum RGB 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 5600Mhz C36 1.25V White Desktop PC Gaming Memory