G.SKILL F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK 64GB (2 x 32GB)/ DDR5 6000 MT/s/ Timings 30-40-40-96/ Voltage 1.4V/ TZ5 RGB
Posted on June 3, 2024 by admin
Awaiting product image
SKU: F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK Category: Desktop DDR5
Related products
  • Placeholder
    Corsair VENGEANCE® 16GB (2x8GB) DDR5 DRAM 5200MT/s CL40 Memory Kit — Black
    Read more Quick View
  • Placeholder
    G.SKILL F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK 64GB (2 x 32GB)/ DDR5 6400 MT/s/ Timings 32-39-39-102/ Voltage 1.4V/ TZ5 RGB
    Read more Quick View
  • Crucial 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 4800MHz CL40 Desktop PC Memory
  • Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 6000MHz C40 1.35V Desktop Gaming Memory Black
Bookmark the permalink.
← Corsair DOMINATOR® TITANIUM RGB 64GB (2x32GB) DDR5 DRAM 6600MT/s CL32 Intel XMP Memory Kit — Black
Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 6000MHz C36 1.4V Desktop Gaming Memory Black →