G.SKILL F4-3200C16D-32GTZRX 32GB (2 x 16GB)/ PC4-25600 / DDR4 3200 Mhz/ Timings 16-18-18-38/ Voltage 1.35V/ TZ R
Posted on June 3, 2024 by admin
Awaiting product image
Out of stock
SKU: F4-3200C16D-32GTZRX Category: Desktop DDR4
Related products
  • Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz C16 Desktop Gaming Memory Black - AMD Ryzen
    Read more Quick View
  • Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 Desktop Gaming Memory White