G.SKILL F4-3600C16D-16GTZRC 16GB (2 x 8GB)/ PC4-28800 / DDR4 3600 Mhz/ Timings 16-19-19-39/ Voltage 1.35V/ TZ R
Posted on June 3, 2024 by admin
Awaiting product image
Out of stock
SKU: F4-3600C16D-16GTZRC Category: Desktop DDR4
Related products
  • Crucial 8GB (1x8GB) DDR4 UDIMM 3200MHz CL22 1.2V Ranked Desktop PC Memory RAM
    Crucial 8GB (1x8GB) DDR4 UDIMM 3200MHz CL22 1.2V UnRanked Desktop PC Memory RAM
    Read more Quick View
  • PNY XLR8 8GB (1x8GB) DDR4 UDIMM 3200Mhz CL16 1.35V Low Profile Black Heat Spreader Gaming Desktop PC Memory
    Read more Quick View
  • Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz C16 Desktop Gaming Memory Black
  • Corsair Vengeance RGB PRO 32GB (4x8GB) DDR4 3600MHz C18 Desktop Gaming Memory
Bookmark the permalink.
← Crucial Pro 96GB (2x48GB) DDR5 UDIMM 5600MHz CL46 Black Heat Spreader Support Intel XMP AMD Ryzen for Desktop PC Gaming Memory
(LS) Corsair Dominator Platinum RGB 32GB (4x8GB) DDR4 3200MHz CL16 DIMM Unbuffered XMP 2.0 Base SPD@2666 Black Heatspreaders 1.35V AMD Ryzen →