Posted on
January 1, 1970
by
admin
“Antec AM5 Screw pack for SYMPHONY 360mm ARGB Advanced Liquid CPU Cooler” has been added to your cart.
View cart
89.00
Add to cart
SKU:
R-AK400-BKAPMN-G
Category:
Fan & Cooling
Additional information
Additional information
Dimensions
200 × 100 × 1 cm
Related products
Antec SYMPHONY 240 and 360mm CPU Liquid Coolers. Standoff and Bracket KIt for Intel LGA 1700 Socket CPU
Add to cart
Quick View
Antec VORTEX 360mm ARGB AIO Liquid CPU Cooler ARGB Controller, EPDM High-Density Tubing, LGA 115x, 1200, 1700, 20xx, AM3, AM4 AM5, TR4 3 Yrs Warranty
Quick View
22.00
ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB All-In-One Liquid CPU Cooler, 3.5′ LCD, 3x ROG 120mm ARGB Radiator Fans
Bookmark the
permalink
←
Intel i7 14700 CPU 4.2GHz (5.4GHz Turbo) 14th Gen LGA1700 20-Cores 28-Threads 61MB 65W UHD Graphics 770 Retail Raptor Lake with Fan
DeepCool LD360 Liquid Cooler 360mm 5th Gen Pump 3400 RPM AIO Real-time CPU Status Screen Anti-Leak Tech ARGB Fans & Dual Gradient Halo Effect