Posted on
January 1, 1970
by
admin
“Antec SYMPHONY 360mm ARGB WHITE Advanced Liquid CPU Cooler, PWM LED Fan, PTFE Tubing, LGA 115x, 1200, 2011-v3, 2066, AM4, AM3+ FMx, TR4, 3 Yrs WTY” has been added to your cart.
View cart
89.00
Add to cart
SKU:
R-AK400-BKAPMN-G
Category:
Fan & Cooling
Additional information
Additional information
Dimensions
200 × 100 × 1 cm
Related products
DeepCool AK620 Zero Dark High Performance CPU Cooler Dual-Tower Design, 2x120mm Fluid Dynamic Bearing Fans, 6 Copper Heat Pipes Intel LGA1700/AMD AM5
Add to cart
Quick View
179.00
Quick View
DeepCool AG400 CPU Cooler 4 Heat Pipes, 120mm PWM Fan, Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
DeepCool AG620 Black ARGB Dual-Tower CPU Cooler, 2x 120mm Fan, 6 Copper Heat Pipes, Intel LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
Bookmark the
permalink
←
Intel i7 14700 CPU 4.2GHz (5.4GHz Turbo) 14th Gen LGA1700 20-Cores 28-Threads 61MB 65W UHD Graphics 770 Retail Raptor Lake with Fan
DeepCool LD360 Liquid Cooler 360mm 5th Gen Pump 3400 RPM AIO Real-time CPU Status Screen Anti-Leak Tech ARGB Fans & Dual Gradient Halo Effect